Dahl
FI
Suomeksi
In English
På Svenska
DahlShop 24/7
DahlShop 24/7
Etusivu
Tuotteet ja palvelut
Lämpö ja vesi
Ilmastointi
Teollisuus
Infra
Työkalut ja tarvikkeet
Dahlin tuotemerkit
Hinnastot
Digitaaliset palvelut
Toimitukset
Teollisuuden palvelut
Hinnastot
Digitaaliset palvelut
Toimitukset
Teollisuuden palvelut
Myynti
Espoo-Olarinluoma
Hämeenlinna
Helsinki-Hermanni
Helsinki-Itäväylä
Helsinki-Pitäjänmäki
Iisalmi
Imatra
Joensuu
Jyväskylä
Kajaani
Kemi
Kokkola
Kotka
Kouvola
Kuopio
Lahti
Lappeenranta
Lohja
Loimaa
Mikkeli
Oulu
Oulu-Välivainio
Pori
Rauma
Riihimäki
Rovaniemi
Salo
Seinäjoki
Tampere
Tampere-Kalkku
Turku
Vaasa
Vantaa
Varkaus
Espoo-Olarinluoma
Hämeenlinna
Helsinki-Hermanni
Helsinki-Itäväylä
Helsinki-Pitäjänmäki
Iisalmi
Imatra
Joensuu
Jyväskylä
Kajaani
Kemi
Kokkola
Kotka
Kouvola
Kuopio
Lahti
Lappeenranta
Lohja
Loimaa
Mikkeli
Oulu
Oulu-Välivainio
Pori
Rauma
Riihimäki
Rovaniemi
Salo
Seinäjoki
Tampere
Tampere-Kalkku
Turku
Vaasa
Vantaa
Varkaus
Asiantuntemus
Vastuullisuus
Vastuullisuus Dahlilla
Päästölaskenta
Ympäristötiedot osana tuotetietoa
Ecovadis-arviointi
Top Employer 2026 -tunnustus
Hyvän mielen työpaikka
Asiakkaaksi
Dahl
Meistä
Saint-Gobain-konserni
Toimittajille
Työpaikat
Todistukset
Laatupolitiikka
Ympäristöpolitiikka
Työterveys- ja turvallisuuspolitiikka
Tuottajavastuu
Yhteystiedot
Palvelupisteet
Pääkonttori
Teollisuusmyynti
Inframyynti
Ilmanvaihtomyynti
Ota yhteyttä
Laskutustiedot
Whistleblowing
Suomeksi
Suomeksi
In English
På Svenska
Asennustelineet ja -tarvikkeet
Etusivu
Ilmastointi
Ilmanvaihtokoneet
Asennustelineet ja -tarvikkeet
Tilaa DahlShopista
Siirry DahlShopiin
Tilaa tunnukset
Lataa tuoteluetteloita
Tutustu luetteloihin
Rajaa (84 tuotetta)
Tuotteen perustiedot
Varastoitavuus
Hankintatuote
Varastoitava
Tuotemerkki
Vallox
Swegon
Airfi
Iloxair
Koja
Nibe
Tuotesarja
Casa
Future, Hilto
Ilox
Ilto
MyVallox
Nomak
Yleisnimi
Höyrysulun tiivistelevy
Höyrysulun tiivistyslevy
Jalusta
Kaapeli
Kahva
Kahvapaketti
Kattoasennuskehys
Kattoasennuslevy
Kattoasennusteline
Lattia-asennusjalusta
Lattiajalusta
Mittaus- ja säätölaite
Moottori siipipyörällä
Seinäasennusteline
Seinäkiinnityslevy
Seinäteline
Sulkupelti
Yläpohjan läpivienti
Tuotteen ominaisuudet
Materiaali
RST
Pintakäsittely
Pinnoitettu
Väri
Valkoinen
Rajaa
Lajittele
Oletusjärjestys
Nimen mukaan
LVI-numeron mukaan
Kategorian tuotteet
(84 tuotetta)
Kahvapaketti Koja Future, Hilto kahvapaketti sis. kaiken 2 kpl
LVI-numero 7711200
Toimittajan tuotenumero CV104441
Kahva Koja Future, Hilto 2 kpl
LVI-numero 7711201
Toimittajan tuotenumero CV104442
Kattoasennuslevy Swegon Ilto Casa R5 R/L
LVI-numero 7906307
Toimittajan tuotenumero 10212KA
Pikakoodi VL79
Jalusta Swegon Casa W5
LVI-numero 7906688
Toimittajan tuotenumero W05FMB
Pikakoodi RD24
Kattoasennusteline Swegon Casa W5
LVI-numero 7906691
Toimittajan tuotenumero W05CMB
Pikakoodi BT82
Seinäasennusteline Swegon Casa W3, W4, W5 ja R5
LVI-numero 7906743
Toimittajan tuotenumero WRWMB
Pikakoodi WZ53
Kattoasennusteline Swegon Casa W3
LVI-numero 7906827
Toimittajan tuotenumero W03CMB
Pikakoodi HA11
Kattoasennusteline Swegon Casa W4
LVI-numero 7906828
Toimittajan tuotenumero W04CMB
Pikakoodi NJ40
Kattoasennusteline Swegon Casa Ilto 300 Genius L
LVI-numero 7907459
Toimittajan tuotenumero W30CMBL
Pikakoodi GN18
Kattoasennusteline Swegon Casa Ilto 300 Genius R
LVI-numero 7907460
Toimittajan tuotenumero W30CMBR
Pikakoodi MV47
Höyrysulun tiivistelevy Vallox yläpohjan läpivientilevy 121
LVI-numero 7911436
Toimittajan tuotenumero 3454900
Yläpohjan läpivienti Vallox 110 SE
LVI-numero 7911437
Toimittajan tuotenumero 3447800
Pikakoodi RX28
Yläpohjan läpivienti Vallox 096 MC
LVI-numero 7911449
Toimittajan tuotenumero 3486500
Pikakoodi HP00
Yläpohjan läpivienti Vallox 145 SE
LVI-numero 7911450
Toimittajan tuotenumero 3486800
Pikakoodi XG68
Lattia-asennusjalusta Vallox 145 SE
LVI-numero 7911466
Toimittajan tuotenumero 3475400
Pikakoodi OE55
Kattoasennuslevy Vallox 096 MV/MC R/L-malli
LVI-numero 7912128
Toimittajan tuotenumero 3576000
Pikakoodi VU86
Kattoasennuslevy Vallox 110 MV R/L-malli
LVI-numero 7912130
Toimittajan tuotenumero 3577300
Pikakoodi TV37
Kattoasennuslevy Vallox 51 MV R/L
LVI-numero 7912145
Toimittajan tuotenumero 4109751
Kattoasennuslevy Vallox 99 R
LVI-numero 7912150
Toimittajan tuotenumero 4114212
Pikakoodi OG51
Kattoasennuslevy Vallox 99 L
LVI-numero 7912151
Toimittajan tuotenumero 4114632
Pikakoodi ZW19
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 99 MV CF R
LVI-numero 7912152
Toimittajan tuotenumero 4114550
Pikakoodi WW17
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 99 MV CF L
LVI-numero 7912153
Toimittajan tuotenumero 4114872
Pikakoodi ES91
Kattoasennuslevy Vallox 125 A MV R
LVI-numero 7912195
Toimittajan tuotenumero 4121369
Pikakoodi XT02
Kattoasennuslevy Vallox 125 A MV L
LVI-numero 7912196
Toimittajan tuotenumero 4122638
Pikakoodi XT99
Kattoasennuslevy Vallox 125 C MV R/L
LVI-numero 7912197
Toimittajan tuotenumero 4122647
Pikakoodi MD15
Kattoasennuslevy Vallox 125 D MV R/L
LVI-numero 7912199
Toimittajan tuotenumero 4122651
Kattoasennuslevy Vallox 125 E MV R/L
LVI-numero 7912201
Toimittajan tuotenumero 4122456
Kattoasennuslevy Vallox 125 F MV R
LVI-numero 7912202
Toimittajan tuotenumero 4122643
Pikakoodi YU39
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 A MV R/L
LVI-numero 7912203
Toimittajan tuotenumero 4122063
Pikakoodi XN71
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 C MV R/L
LVI-numero 7912205
Toimittajan tuotenumero 4122660
Pikakoodi RT79
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 D MV R/L
LVI-numero 7912207
Toimittajan tuotenumero 4122664
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 E MV R/L
LVI-numero 7912209
Toimittajan tuotenumero 4122566
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 F MV R
LVI-numero 7912210
Toimittajan tuotenumero 4122656
Pikakoodi TG11
Kattoasennuslevy Vallox 125 F MV L
LVI-numero 7912211
Toimittajan tuotenumero 4122789
Pikakoodi HR37
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 F MV L
LVI-numero 7912212
Toimittajan tuotenumero 4122791
Pikakoodi EW53
Seinäkiinnityslevy Vallox sopii malleille 51, 90, 99, 096, 101, 110, 121
LVI-numero 7912214
Toimittajan tuotenumero 3080750
Pikakoodi VR77
Kattoasennuslevy Vallox 125 G MV R
LVI-numero 7912217
Toimittajan tuotenumero 4123868
Pikakoodi FH51
Kattoasennuslevy Vallox 125 G MV L
LVI-numero 7912218
Toimittajan tuotenumero 4123884
Pikakoodi SE35
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 YLPV G MV R
LVI-numero 7912219
Toimittajan tuotenumero 4123896
Pikakoodi VT62
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 YLPV G MV L
LVI-numero 7912220
Toimittajan tuotenumero 4123914
Pikakoodi LK88
Kattoasennuslevy Vallox 125 H MV R/L
LVI-numero 7912224
Toimittajan tuotenumero 4124372
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 H MV R/L
LVI-numero 7912225
Toimittajan tuotenumero 4125051
Kattoasennuslevy Vallox MyVallox 119/149 CFI
LVI-numero 7912228
Toimittajan tuotenumero 4114260
Lattiajalusta Vallox 119/149 CFI
LVI-numero 7912229
Toimittajan tuotenumero 4115127
Kattoasennuslevy Vallox 99 R (160 mm)
LVI-numero 7912257
Toimittajan tuotenumero 4128301
Kattoasennuslevy Vallox 99 L (160 mm)
LVI-numero 7912258
Toimittajan tuotenumero 4128451
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140 AL40-28
LVI-numero 7912260
Toimittajan tuotenumero V1050600
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AE77-99
LVI-numero 7912261
Toimittajan tuotenumero V1050800
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AI28-18
LVI-numero 7912265
Toimittajan tuotenumero V1094700
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100511
LVI-numero 7912266
Toimittajan tuotenumero V1103300
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100511
LVI-numero 7912267
Toimittajan tuotenumero V1103301
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
LVI-numero 7912268
Toimittajan tuotenumero V1108800
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100706
LVI-numero 7912269
Toimittajan tuotenumero V1109200
Moottori siipipyörällä Vallox K3G250-RE07-18
LVI-numero 7912270
Toimittajan tuotenumero V1115100
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
LVI-numero 7912271
Toimittajan tuotenumero V1117200
Moottori siipipyörällä Vallox RE15P-41P.Z8.2R
LVI-numero 7912272
Toimittajan tuotenumero V1118800
Moottori siipipyörällä Vallox G3G180, 520W
LVI-numero 7912273
Toimittajan tuotenumero V3312100
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100242
LVI-numero 7912275
Toimittajan tuotenumero V3482950
Moottori siipipyörällä Vallox K3G133-RA07-27
LVI-numero 7912276
Toimittajan tuotenumero V4104020
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100168
LVI-numero 7912277
Toimittajan tuotenumero V4114496
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100153
LVI-numero 7912278
Toimittajan tuotenumero V4115888
Moottori siipipyörällä Vallox 8300101026
LVI-numero 7912279
Toimittajan tuotenumero V4120259
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AE77-99
LVI-numero 7912280
Toimittajan tuotenumero V935110
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AL40-28
LVI-numero 7912281
Toimittajan tuotenumero V935120
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AI28-18
LVI-numero 7912282
Toimittajan tuotenumero V935160
Moottori siipipyörällä Vallox R3G133-AE07-19
LVI-numero 7912285
Toimittajan tuotenumero V935385
Moottori siipipyörällä Vallox RE15P-41P.Z8.2R
LVI-numero 7912286
Toimittajan tuotenumero V935415
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100242
LVI-numero 7912287
Toimittajan tuotenumero V935490
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
LVI-numero 7912288
Toimittajan tuotenumero V935550
Kattoasennuskehys Airfi 160-125-K Model 60, 100 ja 130
LVI-numero 7916031
Toimittajan tuotenumero 40000013
Pikakoodi AJ84
Kattoasennuskehys Airfi 160-160-K Model 60, 100 ja 130
LVI-numero 7916032
Toimittajan tuotenumero 40000014
Pikakoodi GR13
Höyrysulun tiivistyslevy Airfi Model 60-100-130 asennuslevy yläpohja
LVI-numero 7916033
Toimittajan tuotenumero 40000015
Pikakoodi DA79
Seinäasennusteline Airfi 60/100
LVI-numero 7916034
Toimittajan tuotenumero 40000016
Höyrysulun tiivistyslevy Airfi Model 150 asennuslevy yläpohja
LVI-numero 7916064
Toimittajan tuotenumero 40000051
Pikakoodi RZ42
Kaapeli Airfi Nomak 2x2x0,5+0,5- 20 m
LVI-numero 7916094
Toimittajan tuotenumero 40000065
Sulkupelti Nibe JSM160
LVI-numero 7923519
Toimittajan tuotenumero 70001600
Pikakoodi BP49
Sulkupelti Nibe JSM125
LVI-numero 7923527
Toimittajan tuotenumero 70001250
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 86PLUS R kattoasennuskehys
LVI-numero 7924350
Toimittajan tuotenumero RDXZ-31-00-1
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 86PLUS L kattoasennuskehys
LVI-numero 7924354
Toimittajan tuotenumero RDXZ-31-01-1
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 59PLUS 125-125K, liesikupuliitäntä
LVI-numero 7924376
Toimittajan tuotenumero RDXZ-31-08-1
Seinäteline Iloxair Ilox 59PLUS
LVI-numero 7924377
Toimittajan tuotenumero RDXZ-34-4-1
Mittaus- ja säätölaite Vallox CM24-L
LVI-numero 8926500
Toimittajan tuotenumero V930613
Mittaus- ja säätölaite Vallox CM230-L
LVI-numero 8926501
Toimittajan tuotenumero V930620
Mittaus- ja säätölaite Vallox LM24A-K
LVI-numero 8926502
Toimittajan tuotenumero V3449600