Kategorian tuotteet (84 tuotetta)

Kahvapaketti Koja Future, Hilto kahvapaketti sis. kaiken 2 kpl
Kahvapaketti Koja Future, Hilto kahvapaketti sis. kaiken 2 kpl
LVI-numero 7711200
Toimittajan tuotenumero CV104441
Kahva Koja Future, Hilto 2 kpl
Kahva Koja Future, Hilto 2 kpl
LVI-numero 7711201
Toimittajan tuotenumero CV104442
Kattoasennuslevy Swegon Ilto Casa R5 R/L
Kattoasennuslevy Swegon Ilto Casa R5 R/L
LVI-numero 7906307
Toimittajan tuotenumero 10212KA
Pikakoodi VL79
Jalusta Swegon Casa W5
Jalusta Swegon Casa W5
LVI-numero 7906688
Toimittajan tuotenumero W05FMB
Pikakoodi RD24
Kattoasennusteline Swegon Casa W5
Kattoasennusteline Swegon Casa W5
LVI-numero 7906691
Toimittajan tuotenumero W05CMB
Pikakoodi BT82
Seinäasennusteline Swegon Casa W3, W4, W5 ja R5
Seinäasennusteline Swegon Casa W3, W4, W5 ja R5
LVI-numero 7906743
Toimittajan tuotenumero WRWMB
Pikakoodi WZ53
Kattoasennusteline Swegon Casa W3
Kattoasennusteline Swegon Casa W3
LVI-numero 7906827
Toimittajan tuotenumero W03CMB
Pikakoodi HA11
Kattoasennusteline Swegon Casa W4
Kattoasennusteline Swegon Casa W4
LVI-numero 7906828
Toimittajan tuotenumero W04CMB
Pikakoodi NJ40
Kattoasennusteline Swegon Casa Ilto 300 Genius L
Kattoasennusteline Swegon Casa Ilto 300 Genius L
LVI-numero 7907459
Toimittajan tuotenumero W30CMBL
Pikakoodi GN18
Kattoasennusteline Swegon Casa Ilto 300 Genius R
Kattoasennusteline Swegon Casa Ilto 300 Genius R
LVI-numero 7907460
Toimittajan tuotenumero W30CMBR
Pikakoodi MV47
Höyrysulun tiivistelevy Vallox yläpohjan läpivientilevy 121
Höyrysulun tiivistelevy Vallox yläpohjan läpivientilevy 121
LVI-numero 7911436
Toimittajan tuotenumero 3454900
Yläpohjan läpivienti Vallox 110 SE
Yläpohjan läpivienti Vallox 110 SE
LVI-numero 7911437
Toimittajan tuotenumero 3447800
Pikakoodi RX28
Yläpohjan läpivienti Vallox 096 MC
Yläpohjan läpivienti Vallox 096 MC
LVI-numero 7911449
Toimittajan tuotenumero 3486500
Pikakoodi HP00
Yläpohjan läpivienti Vallox 145 SE
Yläpohjan läpivienti Vallox 145 SE
LVI-numero 7911450
Toimittajan tuotenumero 3486800
Pikakoodi XG68
Lattia-asennusjalusta Vallox 145 SE
Lattia-asennusjalusta Vallox 145 SE
LVI-numero 7911466
Toimittajan tuotenumero 3475400
Pikakoodi OE55
Kattoasennuslevy Vallox 096 MV/MC R/L-malli
Kattoasennuslevy Vallox 096 MV/MC R/L-malli
LVI-numero 7912128
Toimittajan tuotenumero 3576000
Pikakoodi VU86
Kattoasennuslevy Vallox 110 MV R/L-malli
Kattoasennuslevy Vallox 110 MV R/L-malli
LVI-numero 7912130
Toimittajan tuotenumero 3577300
Pikakoodi TV37
Kattoasennuslevy Vallox 51 MV R/L
Kattoasennuslevy Vallox 51 MV R/L
LVI-numero 7912145
Toimittajan tuotenumero 4109751
Kattoasennuslevy Vallox 99 R
Kattoasennuslevy Vallox 99 R
LVI-numero 7912150
Toimittajan tuotenumero 4114212
Pikakoodi OG51
Kattoasennuslevy Vallox 99 L
Kattoasennuslevy Vallox 99 L
LVI-numero 7912151
Toimittajan tuotenumero 4114632
Pikakoodi ZW19
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 99 MV CF R
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 99 MV CF R
LVI-numero 7912152
Toimittajan tuotenumero 4114550
Pikakoodi WW17
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 99 MV CF L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 99 MV CF L
LVI-numero 7912153
Toimittajan tuotenumero 4114872
Pikakoodi ES91
Kattoasennuslevy Vallox 125 A MV R
Kattoasennuslevy Vallox 125 A MV R
LVI-numero 7912195
Toimittajan tuotenumero 4121369
Pikakoodi XT02
Kattoasennuslevy Vallox 125 A MV L
Kattoasennuslevy Vallox 125 A MV L
LVI-numero 7912196
Toimittajan tuotenumero 4122638
Pikakoodi XT99
Kattoasennuslevy Vallox 125 C MV R/L
Kattoasennuslevy Vallox 125 C MV R/L
LVI-numero 7912197
Toimittajan tuotenumero 4122647
Pikakoodi MD15
Kattoasennuslevy Vallox 125 D MV R/L
Kattoasennuslevy Vallox 125 D MV R/L
LVI-numero 7912199
Toimittajan tuotenumero 4122651
Kattoasennuslevy Vallox 125 E MV R/L
Kattoasennuslevy Vallox 125 E MV R/L
LVI-numero 7912201
Toimittajan tuotenumero 4122456
Kattoasennuslevy Vallox 125 F MV R
Kattoasennuslevy Vallox 125 F MV R
LVI-numero 7912202
Toimittajan tuotenumero 4122643
Pikakoodi YU39
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 A MV R/L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 A MV R/L
LVI-numero 7912203
Toimittajan tuotenumero 4122063
Pikakoodi XN71
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 C MV R/L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 C MV R/L
LVI-numero 7912205
Toimittajan tuotenumero 4122660
Pikakoodi RT79
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 D MV R/L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 D MV R/L
LVI-numero 7912207
Toimittajan tuotenumero 4122664
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 E MV R/L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 E MV R/L
LVI-numero 7912209
Toimittajan tuotenumero 4122566
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 F MV R
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 F MV R
LVI-numero 7912210
Toimittajan tuotenumero 4122656
Pikakoodi TG11
Kattoasennuslevy Vallox 125 F MV L
Kattoasennuslevy Vallox 125 F MV L
LVI-numero 7912211
Toimittajan tuotenumero 4122789
Pikakoodi HR37
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 F MV L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 F MV L
LVI-numero 7912212
Toimittajan tuotenumero 4122791
Pikakoodi EW53
Seinäkiinnityslevy Vallox sopii malleille 51, 90, 99, 096, 101, 110, 121
Seinäkiinnityslevy Vallox sopii malleille 51, 90, 99, 096, 101, 110, 121
LVI-numero 7912214
Toimittajan tuotenumero 3080750
Pikakoodi VR77
Kattoasennuslevy Vallox 125 G MV R
Kattoasennuslevy Vallox 125 G MV R
LVI-numero 7912217
Toimittajan tuotenumero 4123868
Pikakoodi FH51
Kattoasennuslevy Vallox 125 G MV L
Kattoasennuslevy Vallox 125 G MV L
LVI-numero 7912218
Toimittajan tuotenumero 4123884
Pikakoodi SE35
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 YLPV G MV R
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 YLPV G MV R
LVI-numero 7912219
Toimittajan tuotenumero 4123896
Pikakoodi VT62
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 YLPV G MV L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 YLPV G MV L
LVI-numero 7912220
Toimittajan tuotenumero 4123914
Pikakoodi LK88
Kattoasennuslevy Vallox 125 H MV R/L
Kattoasennuslevy Vallox 125 H MV R/L
LVI-numero 7912224
Toimittajan tuotenumero 4124372
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 H MV R/L
Höyrysulun tiivistelevy Vallox 125 H MV R/L
LVI-numero 7912225
Toimittajan tuotenumero 4125051
Kattoasennuslevy Vallox MyVallox 119/149 CFI
Kattoasennuslevy Vallox MyVallox 119/149 CFI
LVI-numero 7912228
Toimittajan tuotenumero 4114260
Lattiajalusta Vallox 119/149 CFI
Lattiajalusta Vallox 119/149 CFI
LVI-numero 7912229
Toimittajan tuotenumero 4115127
Kattoasennuslevy Vallox 99 R (160 mm)
Kattoasennuslevy Vallox 99 R (160 mm)
LVI-numero 7912257
Toimittajan tuotenumero 4128301
Kattoasennuslevy Vallox 99 L (160 mm)
Kattoasennuslevy Vallox 99 L (160 mm)
LVI-numero 7912258
Toimittajan tuotenumero 4128451
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140 AL40-28
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140 AL40-28
LVI-numero 7912260
Toimittajan tuotenumero V1050600
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AE77-99
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AE77-99
LVI-numero 7912261
Toimittajan tuotenumero V1050800
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AI28-18
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AI28-18
LVI-numero 7912265
Toimittajan tuotenumero V1094700
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100511
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100511
LVI-numero 7912266
Toimittajan tuotenumero V1103300
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100511
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100511
LVI-numero 7912267
Toimittajan tuotenumero V1103301
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
LVI-numero 7912268
Toimittajan tuotenumero V1108800
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100706
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100706
LVI-numero 7912269
Toimittajan tuotenumero V1109200
Moottori siipipyörällä Vallox K3G250-RE07-18
Moottori siipipyörällä Vallox K3G250-RE07-18
LVI-numero 7912270
Toimittajan tuotenumero V1115100
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
LVI-numero 7912271
Toimittajan tuotenumero V1117200
Moottori siipipyörällä Vallox RE15P-41P.Z8.2R
Moottori siipipyörällä Vallox RE15P-41P.Z8.2R
LVI-numero 7912272
Toimittajan tuotenumero V1118800
Moottori siipipyörällä Vallox G3G180, 520W
Moottori siipipyörällä Vallox G3G180, 520W
LVI-numero 7912273
Toimittajan tuotenumero V3312100
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100242
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100242
LVI-numero 7912275
Toimittajan tuotenumero V3482950
Moottori siipipyörällä Vallox K3G133-RA07-27
Moottori siipipyörällä Vallox K3G133-RA07-27
LVI-numero 7912276
Toimittajan tuotenumero V4104020
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100168
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100168
LVI-numero 7912277
Toimittajan tuotenumero V4114496
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100153
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100153
LVI-numero 7912278
Toimittajan tuotenumero V4115888
Moottori siipipyörällä Vallox 8300101026
Moottori siipipyörällä Vallox 8300101026
LVI-numero 7912279
Toimittajan tuotenumero V4120259
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AE77-99
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AE77-99
LVI-numero 7912280
Toimittajan tuotenumero V935110
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AL40-28
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AL40-28
LVI-numero 7912281
Toimittajan tuotenumero V935120
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AI28-18
Moottori siipipyörällä Vallox R2E140-AI28-18
LVI-numero 7912282
Toimittajan tuotenumero V935160
Moottori siipipyörällä Vallox R3G133-AE07-19
Moottori siipipyörällä Vallox R3G133-AE07-19
LVI-numero 7912285
Toimittajan tuotenumero V935385
Moottori siipipyörällä Vallox RE15P-41P.Z8.2R
Moottori siipipyörällä Vallox RE15P-41P.Z8.2R
LVI-numero 7912286
Toimittajan tuotenumero V935415
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100242
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100242
LVI-numero 7912287
Toimittajan tuotenumero V935490
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
Moottori siipipyörällä Vallox 8300100512
LVI-numero 7912288
Toimittajan tuotenumero V935550
Kattoasennuskehys Airfi 160-125-K Model 60, 100 ja 130
Kattoasennuskehys Airfi 160-125-K Model 60, 100 ja 130
LVI-numero 7916031
Toimittajan tuotenumero 40000013
Pikakoodi AJ84
Kattoasennuskehys Airfi 160-160-K Model 60, 100 ja 130
Kattoasennuskehys Airfi 160-160-K Model 60, 100 ja 130
LVI-numero 7916032
Toimittajan tuotenumero 40000014
Pikakoodi GR13
Höyrysulun tiivistyslevy Airfi Model 60-100-130 asennuslevy yläpohja
Höyrysulun tiivistyslevy Airfi Model 60-100-130 asennuslevy yläpohja
LVI-numero 7916033
Toimittajan tuotenumero 40000015
Pikakoodi DA79
Seinäasennusteline Airfi 60/100
Seinäasennusteline Airfi 60/100
LVI-numero 7916034
Toimittajan tuotenumero 40000016
Höyrysulun tiivistyslevy Airfi Model 150 asennuslevy yläpohja
Höyrysulun tiivistyslevy Airfi Model 150 asennuslevy yläpohja
LVI-numero 7916064
Toimittajan tuotenumero 40000051
Pikakoodi RZ42
Kaapeli Airfi Nomak 2x2x0,5+0,5- 20 m
Kaapeli Airfi Nomak 2x2x0,5+0,5- 20 m
LVI-numero 7916094
Toimittajan tuotenumero 40000065
Sulkupelti Nibe JSM160
Sulkupelti Nibe JSM160
LVI-numero 7923519
Toimittajan tuotenumero 70001600
Pikakoodi BP49
Sulkupelti Nibe JSM125
Sulkupelti Nibe JSM125
LVI-numero 7923527
Toimittajan tuotenumero 70001250
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 86PLUS R kattoasennuskehys
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 86PLUS R kattoasennuskehys
LVI-numero 7924350
Toimittajan tuotenumero RDXZ-31-00-1
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 86PLUS L kattoasennuskehys
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 86PLUS L kattoasennuskehys
LVI-numero 7924354
Toimittajan tuotenumero RDXZ-31-01-1
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 59PLUS 125-125K, liesikupuliitäntä
Kattoasennuslevy Iloxair Ilox 59PLUS 125-125K, liesikupuliitäntä
LVI-numero 7924376
Toimittajan tuotenumero RDXZ-31-08-1
Seinäteline Iloxair Ilox 59PLUS
Seinäteline Iloxair Ilox 59PLUS
LVI-numero 7924377
Toimittajan tuotenumero RDXZ-34-4-1
Mittaus- ja säätölaite Vallox CM24-L
Mittaus- ja säätölaite Vallox CM24-L
LVI-numero 8926500
Toimittajan tuotenumero V930613
Mittaus- ja säätölaite Vallox CM230-L
Mittaus- ja säätölaite Vallox CM230-L
LVI-numero 8926501
Toimittajan tuotenumero V930620
Mittaus- ja säätölaite Vallox LM24A-K
Mittaus- ja säätölaite Vallox LM24A-K
LVI-numero 8926502
Toimittajan tuotenumero V3449600