Solukumiletku Armacell Armaflex XG 13x168 mm 12 m/pkt
LVI-numero 3125647
Toimittajan tuotenumero XG-13X168
Pikakoodi KW97
Osta DahlShopista
Tuotteen perustiedot
  • LVI-numero 3125647
  • Yleisnimi (ERP) SOLUKUMILETKU ARMAFLEX
  • Tarkenne (ERP) XG-13X168 P12M
  • Tuotemerkki Armacell
  • Tuotesarja Armaflex XG
  • Pikakoodi KW97
  • EAN-koodi 6415831256474
  • Varastoitavuus Varastoitava
  • Pakkauskoot 12/36/216/0
  • Minimimyyntierä 2
Tuotteen ominaisuudet
  • Materiaali Solukumi
  • Väri Musta
Mitat
  • Koko Yksittäisen letkun pituus 2 m
  • Sisähalkaisija 168 mm
  • Ulkohalkaisija 194 mm
  • Seinämän paksuus 13 mm
Tekniset ominaisuudet
  • Minimilämpötila -50 °C
  • Maksimilämpötila +110 °C
  • Lämmönjohtavuus ≤ 0,035 W/(m · K)