Solukumiletku Armacell Armaflex XG 13x160 mm 12 m/pkt
LVI-numero 3125514
Toimittajan tuotenumero XG-13X160
Pikakoodi JM56
Osta DahlShopista
Tuotteen perustiedot
  • LVI-numero 3125514
  • Yleisnimi (ERP) SOLUKUMILETKU ARMAFLEX
  • Tarkenne (ERP) XG-13X160 P12M
  • Tuotemerkki Armacell
  • Tuotesarja Armaflex XG
  • Pikakoodi JM56
  • EAN-koodi 6415831255149
  • Varastoitavuus Varastoitava
  • Pakkauskoot 12/36/216/0
  • Minimimyyntierä 2
Tuotteen ominaisuudet
  • Väri Musta
Mitat
  • Koko Yksittäisen letkun pituus 2 m
  • Sisähalkaisija 160 mm
  • Ulkohalkaisija 186 mm
  • Seinämän paksuus 13 mm
Tekniset ominaisuudet
  • Minimilämpötila -50 °C
  • Maksimilämpötila +110 °C
  • Lämmönjohtavuus ≤ 0,035 W/(m · K)